Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
45 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 47 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|

3 největší rizika pro psí klouby
(Redakce, Reklama, 29.09.2015)

Rychle a srozumitelně. Přečtěte si, s čím chodíme nejčastěji k veterinářům.


Nový Carnilove – Ke kořenům psa
(Redakce, Reklama, 21.09.2015)

Ke kořenům psa...


Kampaň pro milovníky domácích mazlíčků BRIT HAPPY TOGETHER
(Redakce, Reklama, 23.07.2015)

Český výrobce krmiv pro domácí mazlíčky značky Brit, společnost VAFO PRAHA, na jaře odstartoval kampaň BRIT HAPPY TOGETHER. Nová komunikační platforma podporuje znalost značky a tvorbu jejího image a navazuje na kampaně z předchozích let.


Vánoční pamlsky pro čtyřnohého mazlíka? Ano, ale…
(Redakce, Reklama, 19.12.2014)

Pro většinu chovatelů je při výběru krmiv důležitý pozitivní vliv na zdraví zvířete. Dobré úmysly dopřát kočce nebo psovi to nejlepší ale bývají porušovány svátečním mlsáním, kterým chovatelé svým domácím mazlíčkům bezděky mohou škodit. Kde je zlatá střední cesta mezi tím, aby mohli naši čtyřnozí parťáci slavit Vánoce s námi a jejich zdravím?


Nákup krmiva je snadnější, než kdy dříve
(Tereza Šafránková, Reklama, 12.06.2014)

Každému chovateli pejska či kočičky se může stát, že podcení zásoby krmiva, večer se vrátí utahaný po celodenní práci a teprve při pohledu na svého miláčka si uvědomí, že na nákup jeho krmení prostě zapomněl. Pak jsou dvě možnosti, buď pejska nebo kočku necháte hladovět nebo se s ním podělíte o svou večeři. Ani jedno řešení bohužel není ideální.


Je tu znovu zábavná fotosoutěž Mazlíček roku
(Redakce, Reklama, 05.03.2014)

Pozvánka na další ročník oblíbené soutěže Mazlíček roku 2014


Pet food Oscar pro českou značku
(Redakce, Reklama, 10.02.2014)

Brit získal světové ocenění Global PETS Forum Award 2014


Psí školička Brit Training Tips aneb know-how pro skvělý život se psem
(Redakce, Reklama, 13.09.2013)

Výrobce českých superprémiových krmiv Brit, přichází s revolučním výcvikovým programem pro psí milovníky. Vytvořil chuťově motivující pamlsek, Brit Training Snacks, který spočívá ve velikosti na míru jednotlivým váhovým kategoriím psů a také v kaloricky vyváženém a vysoce stravitelném obsahu. Ideální příležitostí, kdy tréninkovou pomůcku vyzkoušet, je unikátní program Brit, v rámci kterého letos čeká první zvonění i pejsky, protože se od září jde do školy!


Jak se připravit na příchod štěněte
(Redakce, Reklama, 27.02.2013)

Rozhodli jste si pořídit nového čtyřnohého kamaráda a přemýšlíte, co všechno pro něj vlastně budete potřebovat? Pak si přečtěte následující článek, ve kterém se Vám pokusím představit nezbytnou „psí výbavičku“. 


SOFA Dog Wear
(Redakce, Reklama, 04.02.2013)

Kdo má psa a podniká s ním venkovní aktivity i v zimě, tak ví, že bez kvalitního oblečení se neobejde… a to ani člověk, ani pes. My lidé si můžeme vybírat oblečení podle aktivity, barvy, trendů, materiálů, teplot… ale naši psi tento výběr neměli. Hledali jsme na trhu psí oblečení, takové, které by uspokojilo naše představy o kvalitě, nicméně nám na výrobcích vždy něco chybělo.


Pomozte opuštěným a týraným psům z celé ČR
(Redakce, Reklama, 18.01.2013)

Zapakatel.cz, jeden z největších českých slevových serverů, přišel s charitativní akcí. Pomoc opuštěným a týraným psům z celé ČR prostřednictvím sbírky Nadačního fondu PES V NOUZI umožňuje zakoupením voucherů za 20, 50, 100 nebo 500 Kč přispět na krmivo, operace, veterinární péči, rekonstrukci útulků, vyhledávání adoptivních rodin či prosazování legislativních změn.


Ochrana malých psů ve velkém světě
(Reklama, Reklama, 05.11.2012)

Máte doma pejska malého nebo trpasličího plemene? A víte, že kromě řádné veterinární péče je nutné myslet i na jeho správnou výživu? Naštěstí existuje výživa, která je vytvořená speciálně pro jeho potřeby. .....


Představení Darlings.cz - eshopu chovatelských potřeb
(Reklama, Reklama, 27.07.2012)

Pro toho, na kom nám záleží, chceme to nejlepší. Ne jinak je to u majitelů zvířecích mazlíčků.


Prázdniny se psem
(Reklama, Reklama, 23.07.2012)

Konečně je tu léto, prázdniny a čas dovolených. Psí miláček se stal součástí rodiny, je tedy třeba o něco víc plánovat, aby si všichni ten vytoužený čas volna užili. Pokud je pejsek mladý a v kondici, nemusí zůstávat doma v péči příbuzných či známých nebo se přemístit do psího hotelu. Je spousta míst, kde jsou psi vítáni.


Jdeme pejskům pro radost
(Redakce, Reklama, 04.05.2012)

Kolik nejvíce psů jste viděli dohromady? Deset? Patnáct? A co čtyři sta? Že si to nedokážete představit? Přijďte 12. května na Výstaviště v Praze Holešovicích a uvidíte, co je to za veselou melu.  


|0-15|15-30|30-45|45-60|


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

30.03.2019: Seminář Hrátky s klecí
Chtěli byste, aby váš pes měl pobyt v kleci rád a ne „za trest“? Aby se do klece těšil a vydržel v ní bez stresu odpočívat i cestovat? Představme klec svému psovi jako boudu, která skýtá nejen mnoho zábavy, ale zároveň psovi nabízí bezpečné místo pro odpočinek. Hry s klecí zlepšují i drive psa a prohlubují vztah mezi pánem a psem. Více info ZDE

13.03.2019: HafBO na For Pets
Ve dnech 4. - 7. dubna 2019 se bude konat veletrh For Pets, na kterém se ve čtvrtek a v neděli odpoledne můžete potkat s našimi instruktorkami, které budou provádět ukázky dogfitness. Stavte se, rády Vás uvidí.

10.03.2019: Letní tábory 2019
Program a termíny jsou známy. Místa se začínají postupně obsazovat. Více informací ZDE.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1946  (1946 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1497  (1497 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1382  (1382 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1412  (1412 hl.)
Neřeším to
1450  (1450 hl.)

Celkem hlasovalo: 7687


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie