Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
59 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Zapojte se vy a váš pes do 2 měsíční výzvy s Carnilove!

Vydáno dne 08. 02. 2017 (1086 přečtení)

Zapojte se se svým psem do dvouměsíční výzvy s Carnilove, získejte zdarma krmivo na 5 měsíců a sledujte pozitivní proměnu vašeho psího parťáka.

Reklama


 

Staňte se svědkem toho, jak dokáže krmivo pozitivně proměnit kondici vašeho čtyřnohého parťáka, a to s respektem k jeho původní přirozenosti. Nezáleží na velikosti, plemeni ani na životním stylu vašeho psa. Stačí, když se přihlásíte do 2 měsíční výzvy s Carnilove. Ze všech přihlášených bude vybráno minimálně 10 účastníků, kteří se do proměny svého psa zpět v „šelmu“ zapojí, a kteří dostanou krmivo na 5 měsíců zdarma.

 

O co ve výzvě jde?

Cílem 2 měsíční výzvy s Carnilove je ukázat, jaké krmivo Carnilove vlastně je a jak dokáže ovlivnit život vašeho psa. Půjde o pozvolný přechod na toto holistické krmivo a sledování jeho pozitivního vlivu na kondici a vzhled zvířete během dvou měsíců.

 

Návrat ke kořenům psa

Holistické krmivo Carnilove neobsahuje žádné obiloviny ani brambory. Je tvořeno 70 % masa z divokých zvířat a 30 % lesního ovoce, zeleniny a bylin.

Přestože obiloviny tvoří součást běžných krmiv, nepatří do přirozené skladby potravy původních psů. Nadbytek energie z obilovin či brambor nedokáží využít a ukládají ji v těle v podobě tuku. Carnilove se vrací k přirozeným zdrojům potravy psů – šelem, a proto neobsahuje žádné obiloviny, nebo brambory. Naopak maso a ostatní živočišné tkáně jsou zdrojem proteinu, základních stavebních kamenů svalstva tělesných tkání. Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů proteinu v recepturách Carnilove představuje maso ze soba, kachny, bažanta, krocana, jehněte, divočáka a lososa.

 

 

Lesní ovoce, zelenina, byliny a další přírodní látky

Samozřejmou součástí receptur je i lososový olej, zdroj Omega-3 nenasycených mastných kyselin, které podporují zdraví nervové a kardiovaskulární soustavy, posilují kvalitu kůže a srsti a mají vliv na řadu dalších tělesných funkcí. Olej v krmivech Carnilove pochází ze skotských lososů a vyznačuje se vysokým obsahem DHA a EPA, které pozitivně ovlivňují mentální schopnost a učenlivost. Schránky mořských korýšů a extrakt chrupavky dodávají tělu psa chondroprotektiva pro zajištění dlouhodobé pohyblivosti a pružnosti vazů, šlach a kloubů, a to i u psů s pravidelnou vysokou fyzickou aktivitou či zátěží.

 

Carnilove obsahuje přirozenou skladbu ovoce a bylin bohatých na přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou ochranu buněk, posilují imunitu a chrání organismus proti předčasnému stárnutí. Kořen čekanky je zdrojem mannan-oligosacharidu, který potlačuje výskyt negativních bakterií ve střevě, a tím pozitivně ovlivňuje skladbu střevní mikroflóry. Mořská řasa podporuje správnou činnost buněčné imunity, činnost štítné žlázy a metabolismus.

 

Složení krmiva Carnilove je garantovaně bez chemikálií, konzervantů a umělých barviv. Kompletní krmivo tvoří základ denního příjmu živin psa. Kvalita a nutriční skladba krmiva má zásadní vliv na celkovou kondici a pohodu psa. Chemické látky ani umělé přísady do jeho potravy nepatří a jejich hromadění v organismu může způsobit vážné zdravotní problémy. Výrobní proces krmiv Carnilove je šetrně nastaven tak, aby byla maximálně zachována nutriční bohatost vstupních surovin.

 

Jak se zapojit?

V první fázi Výzvy od 8. do 28. 2. 2017 se zájemci i se svým psem zaregistrují na vyzva.carnilove.cz. Z všech přihlášených bude výživovým specialistou vybráno minimálně 10 účastníků. Ti si sami vyberou, s jakou variantou krmiva Carnilove se do Výzvy zapojí a také s jakou variantou pak budou chtít pokračovat. Po pozvolném přechodu na nové krmivo pak budou účastníci po dobu dvou měsíců od 5. 3. do 30. 4. 2017 sledovat příjem krmiva a posuzovat kondici, náladu a celkové prospívání zvířete. Po celou dobu bude s účastníky ve spojení výživový specialista pro případ, že budou potřebovat poradit.

 

Pro koho je 2 měsíční výzva s Carnilove určena?

Do Výzvy může být přihlášen jakýkoliv pes nebo fena ve věku 3–6 let. Vítány jsou i feny těsně po odstavu štěňat. Zvíře nesmí vykazovat známky klinického onemocnění, mělo by být tedy do jisté míry zdravé, bez problémů se zuby, žaludkem či klouby. Pro specifika krmiva Carnilove je účast vhodná i pro psy alergické na kuřecí nebo drůbeží nebo psy s intolerancí na lepek. Vítáni jsou také psi v dlouhodobé zátěži (psi zvyklí běhat denně 5 a více km bez přestávky).

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

30.03.2019: Seminář Hrátky s klecí
Chtěli byste, aby váš pes měl pobyt v kleci rád a ne „za trest“? Aby se do klece těšil a vydržel v ní bez stresu odpočívat i cestovat? Představme klec svému psovi jako boudu, která skýtá nejen mnoho zábavy, ale zároveň psovi nabízí bezpečné místo pro odpočinek. Hry s klecí zlepšují i drive psa a prohlubují vztah mezi pánem a psem. Více info ZDE

13.03.2019: HafBO na For Pets
Ve dnech 4. - 7. dubna 2019 se bude konat veletrh For Pets, na kterém se ve čtvrtek a v neděli odpoledne můžete potkat s našimi instruktorkami, které budou provádět ukázky dogfitness. Stavte se, rády Vás uvidí.

10.03.2019: Letní tábory 2019
Program a termíny jsou známy. Místa se začínají postupně obsazovat. Více informací ZDE.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1946  (1946 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1497  (1497 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1381  (1381 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1412  (1412 hl.)
Neřeším to
1450  (1450 hl.)

Celkem hlasovalo: 7686


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie