Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
67 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Interzoo 2016 – Největší B2B veletrh PET byznysu

Vydáno dne 08. 06. 2016 (934 přečtení)

Po dvou letech se otevřely brány norimberského výstaviště v rámci 34. ročníku B2B veletrhu Interzoo...


 

... Nové kontakty, celosvětový obchod a inspirující dojmy si nenechalo ujít 39 tisíc návštěvníků z 90 zemí světa. Z České republiky se představila i společnost VAFO PRAHA, producent oblíbených značek pro domácí mazlíčky jako Brit, Carnilove, Sam´s Field, Profine či Petit. Dorazila i dceřiná společnost Canvit, výrobce značky Nutrican, funkčních pamlsků a doplňků pro domácí i hospodářská zvířata.

Letošní počet vystavovatelů se zvýšil o sedm procent, svou práci prezentovalo na 1 818 firem z 61 zemí na více než 115 tisíc metrů čtverečních výstavní plochy. Většina návštěvníků, asi 70 % přijelo z Německa, Itálie, Francie, Nizozemska, Španělska, České republiky a Polska. Jen novinářů se akreditovalo skoro 500.

Trh s PET sortimentem jednoznačně prosperuje. Toto tvrzení se opírá o mezinárodní ekonomické údaje z průzkumu trhu ústavu Euromonitor: „Celkový globální trh našeho segmentu se rozrostl na více než 92 miliard Euro," hlásil na tiskové konferenci veletrhu Norbert Holthenrich, předseda německé Pet Trade & Industry Association. Jenom evropský trhu z toho představuje 28,8 miliard Euro.

„Interzoo je pro nás každé dva roky hlavní událostí zahraničního obchodu. Získáváme zde exportní kontrakty z celého světa a zároveň je to pro nás ideální příležitost setkat se se stávajícími partnery a posílit společné vazby,“ potvrzuje význam akce i marketingový ředitel společnosti VAFO PRAHA, Martin Šámal.

„Letos jsme na veletrhu představili inovovanou řadu prémiových i superprémiových krmiv pro kočky Brit Premium Cat a Carnilove Cat, konzultovali se svými partnery relaunch pamlsků značky Brit Leťs Bite! a získali pozitivní ohlasy i na rozšíření sortimentu pro podporu prodeje,“ doplňuje.

A zájem návštěvníků potvrdil očekávání.Prostřednictvím veletrhu Interzoo společnost VAFO PRAHA v minulosti pronikla na trh jihovýchodní Asie a česká krmiva se tak prodávají v Malajsii, Indonésii či Singapuru. Na základě kontaktů z Norimberku také podařilo otevřít trh v Jižní Americe.

 

 

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
26.12.2018: Psí hotel HafBezObav
1.1.2019 pro Vás a Vaše psí kamarády otvíráme psí hotel (dlouhodobé i krátkodobé hlídání psů) a další doplňující služby. Více informací ZDE. Budeme se těšit :)

18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1714  (1714 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1303  (1303 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1187  (1187 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1236  (1236 hl.)
Neřeším to
1258  (1258 hl.)

Celkem hlasovalo: 6698


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie