Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
61 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Interzoo 2016 – Největší B2B veletrh PET byznysu

Vydáno dne 08. 06. 2016 (1023 přečtení)

Po dvou letech se otevřely brány norimberského výstaviště v rámci 34. ročníku B2B veletrhu Interzoo...


 

... Nové kontakty, celosvětový obchod a inspirující dojmy si nenechalo ujít 39 tisíc návštěvníků z 90 zemí světa. Z České republiky se představila i společnost VAFO PRAHA, producent oblíbených značek pro domácí mazlíčky jako Brit, Carnilove, Sam´s Field, Profine či Petit. Dorazila i dceřiná společnost Canvit, výrobce značky Nutrican, funkčních pamlsků a doplňků pro domácí i hospodářská zvířata.

Letošní počet vystavovatelů se zvýšil o sedm procent, svou práci prezentovalo na 1 818 firem z 61 zemí na více než 115 tisíc metrů čtverečních výstavní plochy. Většina návštěvníků, asi 70 % přijelo z Německa, Itálie, Francie, Nizozemska, Španělska, České republiky a Polska. Jen novinářů se akreditovalo skoro 500.

Trh s PET sortimentem jednoznačně prosperuje. Toto tvrzení se opírá o mezinárodní ekonomické údaje z průzkumu trhu ústavu Euromonitor: „Celkový globální trh našeho segmentu se rozrostl na více než 92 miliard Euro," hlásil na tiskové konferenci veletrhu Norbert Holthenrich, předseda německé Pet Trade & Industry Association. Jenom evropský trhu z toho představuje 28,8 miliard Euro.

„Interzoo je pro nás každé dva roky hlavní událostí zahraničního obchodu. Získáváme zde exportní kontrakty z celého světa a zároveň je to pro nás ideální příležitost setkat se se stávajícími partnery a posílit společné vazby,“ potvrzuje význam akce i marketingový ředitel společnosti VAFO PRAHA, Martin Šámal.

„Letos jsme na veletrhu představili inovovanou řadu prémiových i superprémiových krmiv pro kočky Brit Premium Cat a Carnilove Cat, konzultovali se svými partnery relaunch pamlsků značky Brit Leťs Bite! a získali pozitivní ohlasy i na rozšíření sortimentu pro podporu prodeje,“ doplňuje.

A zájem návštěvníků potvrdil očekávání.Prostřednictvím veletrhu Interzoo společnost VAFO PRAHA v minulosti pronikla na trh jihovýchodní Asie a česká krmiva se tak prodávají v Malajsii, Indonésii či Singapuru. Na základě kontaktů z Norimberku také podařilo otevřít trh v Jižní Americe.

 

 

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta

30.03.2019: Seminář Hrátky s klecí
Chtěli byste, aby váš pes měl pobyt v kleci rád a ne „za trest“? Aby se do klece těšil a vydržel v ní bez stresu odpočívat i cestovat? Představme klec svému psovi jako boudu, která skýtá nejen mnoho zábavy, ale zároveň psovi nabízí bezpečné místo pro odpočinek. Hry s klecí zlepšují i drive psa a prohlubují vztah mezi pánem a psem. Více info ZDE

13.03.2019: HafBO na For Pets
Ve dnech 4. - 7. dubna 2019 se bude konat veletrh For Pets, na kterém se ve čtvrtek a v neděli odpoledne můžete potkat s našimi instruktorkami, které budou provádět ukázky dogfitness. Stavte se, rády Vás uvidí.

10.03.2019: Letní tábory 2019
Program a termíny jsou známy. Místa se začínají postupně obsazovat. Více informací ZDE.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1946  (1946 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1497  (1497 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1381  (1381 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1412  (1412 hl.)
Neřeším to
1450  (1450 hl.)

Celkem hlasovalo: 7686


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie